To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Seneli, o kas yra hemorojus?

- Seneli, o kas yra hemorojus?
- Vaikeli, o tau kada nors skaudėjo dantį?
- Taip
- Na, tuomet įsivaizduok, kad tavo užpakalis yra pilnas skaudančių dantų!

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vyrų krūtys sudarytos iš daug mažesnio kiekio riebalinio audinio nei moterų krūtys, tačiau jų struktūra panaši, todėl taip pat gali būti pažeidžiamos krūties vėžio.

Prekybos centre IKI prekės ženklo „Eco+“ maisto produktai nėra ekologiški

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad maisto produktai su „ECO+" logotipu, kuriais prekiauja „Iki" prekybos tinklas, yra nesusiję su ekologiniu žemės ūkiu ir ekologiškais maisto produktais. Visose Europos Sąjungos valstybių narių kalbose „bio", „eco" galima naudoti tik tuo atveju, jei yra sąsajų su ekologiniu ūkininkavimu, ekologine gamyba.

Pasak Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos sanitarijos ir maisto skyriaus vyriausiosios specialistės Karolinos Tenenienės, pagal ekologinės gamybos ir ekologiškų produktų ženklinimo reglamentą, terminai, jų išvestiniai žodžiai arba mažybinės formos, pavyzdžiui, „bio" ar „eco", atskirai arba junginiuose, gali būti vartojami ženklinant ir reklamuojant produktus, kurie atitinka minėto reglamento reikalavimus.

Nustačius šį vartotojų klaidinimo atvejį, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nurodė UAB „Palink" imtis visų įmanomų priemonių, siekiant išvengti vartotojų klaidinimo. „Įmonė prekybos tinkluose prie visų produktų, paženklintų logotipu „ECO+", prekių lentynose jau pakabino užrašus : „Gerbiamieji pirkėjai, informuojame Jus, kad maisto prekės, pažymėtos prekių logotipu „ECO+", yra pagamintos įprastu gamybos būdu, nesusijusiu su ekologine gamyba"", - tvirtino K.Tenenienė .

Ekologišką maistą iš visų prekių gausos galima atpažinti dėl jo specifinio ženklinimo. Pasak specialistės, pirkdamas ekologišką maistą, pavyzdžiui turguje, vartotojas visuomet gali paprašyti pardavėjo įrodyti, kad parduodamas Lietuvoje užaugintas ar pagamintas produktas tikrai yra ekologiškas. Tokiu atveju pardavėjas turėtų pateikti Lietuvos sertifikavimo įstaigos VšĮ „Ekoagros" (vienintelės tokios Lietuvoje) sertifikatą.

Per pirmąjį šių metų ketvirtį gauti 4 vartotojų pranešimai dėl prekybos ekologiškais produktais turgavietėse, 3 iš jų buvo pagrįsti. Prekiauta neekologiškais produktais kaip ekologiškais, pardavėjai nepateikė produkto ekologiškumą patvirtinančio sertifikato.

Pažeidus ekologinės gamybos reikalavimus, griežčiausia sankcija ekologiško maisto augintojui ar gamintojui - teisės tiekti į rinką ekologišką produktą atėmimas, produkto išėmimas iš rinkos. Jeigu rinkai tiekiamas klaidingai paženklintas maistas, nurodoma produktą perženklinti, laikinai sustabdyti tiekimą rinkai. Sankcijos dydis priklauso nuo pažeidimo pobūdžio.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai